Rady a tipy

1. Komunikácia cez PS Messages

Ahojte hráči,

prvým tipom, ktorý pre Vás máme je aplikácia PS Messages, ktorá je dostupná pre operačný systém android a aj pre iOS. Ide o veľmi jednoduchú aplikáciu, ktorá slúži na komunikáciu s PS priateľmi, aj keď nie ste momentálne doma. Aplikácia ponúka tieto funkcie: 

  • zistite, kto je online a akú hru hrá.
  • posielajte textové a hlasové správy, ako aj fotografie a nálepky svojim priateľom a skupinám.

Túto aplikáciu Vám odporúčame najmä pri dohadovaní zápasov v jednotlivých súťažiach našej e-ligy. Buďte neustále v kontakte s ostatnými hráčmi s PS Message ! Klikaj na odkaz a inštaluj.


2. Ukladanie súpisiek v KICK-OFF

Ahojte, 

dnes si povieme niečo ohľadom ukladania zostáv v režime KICK-OFF a teda v rámci našich E-Líg. Ide o krátky postup, ktorí Vám a Vašim súperom ušetrí veľké množstvo času pred každým zápasom. Tento postup bude mať niekoľko krokov, pričom ku každému je priložený screenshot:

  1. V menu prejdeme na úpravy a klikneme na Úpravu tímov.
  2. Následne si stiahneme najnovšiu aktualizáciu pre režim KICK-OFF.
  3. Potom sa vrátime späť do menu a klikneme na Tímové súpisky, kde si vyberieme mužstvo, za ktoré hráme v ligovej súťaži (TIP: ak si toto mužstvo nastavíte ako obľubené vo FIFE, vždy ho budete mať ako predvolené pri výbere tímu).
  4. Ďalej pokračujeme vytvorením Novej tímovej súpisky, ktorú si pomenujeme ľubovoľne. Súpisku si upravíme (nastavenie formácie, taktiky atď.) a nezabudneme uložiť.
  5. V ďalšom kroku prejdeme na nami vytvorenú súpisku a trojuholníkom ju označíme ako obľúbenú. Kvôli tomuto kroku sa nám odteraz bude vždy zobrazovať ako primárna. 
  6. Dobrá práca. Máme hotovo a môžeme ísť hrať s našimi upravenými súpiskami.