Pravidlá

Dôležité !

Hrá sa s národnými mužstvami, ktoré sa môžu opakovať (viacej hráčov môže mať rovnaký tím).

Žiadame každého hráča na e-liga.sk, aby hral férovo, nezdržoval hru, úmyselne nefaulov atď. Našim cieľom je vytvoriť stabilnú priateľskú komunitu, ktorá bude tieto zásady rešpektovať.

Ďakujeme.

Ceny a štartovné do E-Pohára

Vstupné je symbolické 2,-EUR

Vyberať symbolické vstupné do E-Pohára, sme sa rozhodli aj z toho dôvodu, aby každý, kto sa do pohára prihlási, pristupoval k tomuto poháru zodpovedne a aktívne.

Zo symbolického vstupného budú všetky financie použité na odmeny pre víťazov ! Odmeny budú závisieť od počtu prihlásených, zverejnené budú pred začiatkom pohára.

Pravidlá E-Pohára

• dĺžka polčasu : 6 minút.
  • ovládanie: ľubovolné.
  • rýchlosť hry: normálna.
  • typ mužstva: online.
  • obtiažnosť : legendárna (nastaviť v nastaveniach hry).

• platforma: PS4
  • režim: KICK-OFF (národné mužstvá)

Vyraďovacia fáza

• hrá sa systémom BO3 - best of 3 (na dva víťazné zápasy)
  • ak skončí zápas v riadnom hracom čase nerozhodným výsledkom, tak sa zápas opakuje.
  • kto bude v prvom zápase domáci a hosť rozhodne los. V ďalších zápasoch si hráči domáce prostredie striedajú až do rozhodnutia.
  • v prípade nerozhodného výsledku po základnej hracej dobe nasleduje klasické predĺženie.

Propozície E-Pohára

• počet miest pre registráciu do 1. E-Pohára je 32 hráčov.
  • nie je rozpis zápasov, zápasy si hráči dohadujú sami medzi sebou podľa ich času.
  • pre odohratie zápasov je potrebné, pridať si hráčov na PS4 medzi priateľov.

• v prípade ak hráč, ktorý v zápase vedie alebo je stav remízový, stratí pripojenie k hre, má možnosť 1x zápas opakovať. To isté platí aj pre súpera v opakovanom zápase. Toto pravidlo sa ale smie použiť iba do 60. minúty zápasu !
  • ak stratil pripojenie hráč, ktorý v zápase prehrával alebo jeden z hráčov po 60. minúte zápasu, zápas končí kontumačne 3:0 v prospech súpera a zápas sa neopakuje.
  • ak hráč vypne hru predčasne "ragequit", prehráva zápas kontumačne 3:0, ak nebol rozdiel gólov ešte výraznejší. V tom prípade sa zapisuje výsledok, za ktorého hráč hru opustil.
  • ak hráč opustí hru 3x počas jedného pohára, automaticky z pohára vypadáva.
  • ak hráčov nie je možné spojiť kvôli internetovému pripojeniu, hráči túto situáciu oznámia administrátorom a o postupe rozhodne los.
  • pri situácií, kedy súper nemá snahu odohrať vzájomné zápasy, je hráč povinný túto situáciu oznámiť administrátorom a tí rozhodnú o kontumačnom postupe.

• kontakty na hráčov nájdete v sekcii registrovaní hráči.
  • po odohratí série je povinný hráč, ktorý sériu vyhral, spraviť screenshoty (fotky) výsledkov a odoslať ich na mail: e-pohar@e-liga.sk.